Hakkımızda

Hakkımızda

1978 yılında kurulan firmamız hidrolik ve pnömatik sızdırmazlık elemanları sektöründe üretim ve satış yaparak hizmet sunmaktadır.

Yılların deneyimini kalite politikalarımızla birleştirerek ve TS EN ISO 9001: 2000 kalite yönetim sistemi ile müşterilerimize her zaman güvenilir ve kaliteli ürünlerimizle hizmet vermeyi ilke edindik.

Ülkemizde sanayinin birçok dalında hizmet veren firmalarla çalışırken, hem diğer dünya ülkelerine ihracatlarımız devam etmekte hem de Almanya'da bulunan temsilciliğimiz ile ürünlerimizin tüm Avrupa'da hızlı ve kolay temin edilmesini sağlamaktayız.

Ürünlerimiz akışkan kontrolünün olduğu her makine ve sistemde kullanılmaktadır ve uzmanlık alanımız özellikle endüstriyel sızdırmazlıktır. Bunu da sadece üretilen ürün kalitesi ile değil, satış ve satış sonrası hizmeti ile sağlamaktayız. Teknik ekibimiz müşterilerimizin her türlü sızdırmazlık problemleri konusunda uygulamaya dönük çözümler sunmaktadır. Müşterilerimizle iletişim bizim için önemden öte değerdedir. Katıldığımız yurt içi ve yurt dışı fuarlar, yapılan periyodik ziyaretler ve eğitimlerle müşterilerimizin sızdırmazlık konusunda bilgilendirilmesi sağlanmaktadır.

Müşteri memnuniyetini her zaman ilke olarak benimsemiş olup kaliteli ürünü uygun fiyatla pazara sunmayı hedeflemekteyiz.