Yeni ürünümüz Poliyağ

Polilas DuPont™ Kalrez® Türkiye Distribütörü
20 July 2018
Seal Assembling / Disassembling Tools
20 July 2018

Yeni ürünümüz Poliyağ

POLİYAĞ

  • Çalışan bir sistemde, sürtünme ve servis ömrü birbiriyle ilişkilidir. Bu özel ilişkinin doğası, bir dizi çalışma parametresine bağlıdır (sıcaklık, basınç ve hız). Doğru montaj, keçe geometrisi ve hammaddesi seçimi, metal yuvanın yüzey temizliği ve kullanılan yağlayıcı keçenin servis ömrünü etkiler.
  • Poliyağ, pnömatik ve aynı zamanda hidrolik sistemlerde montaj öncesi keçe yüzeyine sürülerek sistem çalışırken aşınmayı azaltmak ve oluşan gürültüyü ortadan kaldırmak için tasarlanmış, yüksek performanslı, düşük viskoziteli, yağlama formülüdür. Poliyağ kullanıldığında sistem çalışırken kuru sürtünme engellendiği için keçenin çalışma ömrü önemli ölçüde uzarken bakım maliyetlerinde de düşüş oluşur. Poliyağ, sürtünmeye ve aşınmaya karşı koruma sağlamak için Polilas keçelere, pistonlara ve diğer ilgili sistem bileşenlerine uygulanmalıdır.
  • Poliyağ ile pnömatik ve hidrolik sistemlerinizde, sizlere optimal çalışma ortamı ve toplamda maliyet faydası sunuyoruz. Sisteminizin tam kapasite çalışabilmesine destek olmamız için Poliyağ ürünleri ile ilgili bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

**Poliyağ ile ilgili detaylı bilgi almak için satış birimimizle irtibata geçebilirsiniz.